Obudowa kominka z granitu

Obudowa kominka z granitu

Rodzinne wspomnienia i wspaniałe chwile spędzone z najbliższymi. Kominek – to przy nim odnajdujemy spokój i harmonię, ciepło i kojący blask płomieni. To on tworzy idealne miejsce do odpoczynku, a jednym z materiałów, którym można go obudować jest granit.

Kominek z kamienia

Istnieje wiele różnych stylów wykończenia wnętrz, a każdy z nich, począwszy od klasycznego, po to nowoczesne, designerskie, może zawierać w sobie rozmaite elementy i konstrukcje wykonane z kamienia.

Miejsce na kominek z granitu

Miejsce, w którym znajduje się kominek, zależy przede wszystkim od układu pomieszczeń oraz indywidualnych preferencji i możliwości aranżacyjnych.

Najczęściej wybieranymi miejscami z na kominek jest salon lub pokój dzienny. Wtedy kominek staje się centralnym punktem pomieszczenia, tworząc przytulne i eleganckie wnętrze.

Nierzadko kominek znajduje się w kuchni, co jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią gotować, jeść i ogólnie spędzać czas właśnie w tym pomieszczeniu. Ponadto kominek może znajdować się w gabinecie, sypialni czy pomieszczeniu rekreacyjnym, a każdy z tych kominków może być obudowany granitem.

Dlaczego granit?

Granit jest kamieniem naturalnym, o wyjątkowym pięknie i bardzo dużej odporności na uszkodzenia. Unikalne wzory granitu, tekstura i wybarwienie sprawiają, że kominek staje się niepowtarzalny. Może mieć powierzchnię i gładką, i chropowatą. Może być i klasyczny, i nowoczesny.

Kamienne obudowy kominków

Czy to zawsze musi być granit? Odpowiedź brzmi – nie. Możesz również zdecydować się na obudowę kominka z marmuru. Wykonujemy zarówno kominki granitowe, jak i marmurowe.

Perfekcyjna obsługa i gwarancja satysfakcji

Bardzo dbamy o każdy szczegół po to, by finalny produkt nie tylko spełniał, ale nawet przewyższał oczekiwania naszych Klientów.

Pamiętaj, że wybierając nasze kamienne kominki, wybierasz także doskonałą obsługę. Chętnie wspieramy i pomagamy Klientom znaleźć ten jeden, jedyny produkt, który najlepiej odzwierciedla charakter domu i pomieszczenia, w którym znajduje się kominek.

Skontaktuj się z nami!

DZIAŁ BUDOWLANY: 501 151 513, budowlanka@granitygdansk.pl
Nasza lokalizacja to Gdańsk, ul. Łostowicka 28.

Powiązane wpisy