Jakość! … a nie jakoś to będzie

Nasi klienci wiedzą, że zlecając nam wykonanie nagrobka czy wyrobów z kamienia, nigdy nie zawiedziemy wybierając najlepsze i sprawdzone materiały.
Zdajemy sobie sprawę, że wysoka jakość przekłada się na niższe koszta eksploatacji w perspektywie czasu oraz najwyższy poziom zadowolenia.
Zdradzimy Wam sekret – wszystko robimy innym tak jak dla siebie, dlatego nie mamy się czego wstydzić.

MATERIAŁY
Granit jest skałą magmową, powstałą w wyniku krystalizowania się magmy wulkanicznej głęboko pod powierzchnią Ziemi. Jest skałą o bardzo dużej twardości i wytrzymałości, zbudowaną z kryształów o różnej wielkości i kolorystyce. Granity różnią się tym od marmurów, że zbudowane są z wielu minerałów skałotwórczych, co sprawia, że mają różnorodną ziarnistą strukturę. Dają się polerować mechanicznie, dzięki czemu można z nich wydobyć przepiękną barwę.

Z płytek granitowych Kashmir, czy np. Star galaxy firma Granity Gdańsk w efektowny sposób pomoże przeistoczyć niewielkie pomieszczenie w królewską komnatę skąpaną w złocistych barwach szlachetnych minerałów z odrobiną gwiezdnego pyłu.
Natura to utalentowana artystka. Odmalowując historię dziejów na kamiennych obrazach inspiruje projektantów wnętrz do wykorzystania skarbów ziemi w charakterze funkcjonalnych materiałów dekoracyjnych. Ich ucieleśnieniem są nietuzinkowe granity i marmury, które rewolucjonizują dotychczasowe oblicze domowych aranżacji.

OFERUJEMY PAŃSTWU:

ABSOLUT BLACK

AURORA

BALTIC GREEN

COLONIAL WHITE

COSMIC BLACK

GRANIT EAGLE RED

GRANIT HIMALAYA

GRANIT LABRADOR BLUE

GRANIT ORION

GRANIT SHIVAKASHI

GRANIT VERDE MARINA

GRANIT SMALAND

LABRADOR GREY

STRZEGOM GRANITY

VOGUE BLUE

SHIVAKASHI

I wiele innych kolorów, które możecie Państwo zobaczyć u nas w biurze.

Korzystamy wyłącznie z najlepszych dostępnych na rynku

materiałów najwyższej jakości.

colorful-vertical-slabs-marble-1-1288x858

Napisz do nas: