Czym się zajmujemy?

Firma Granity Gdańsk zajmuje się sprzedażą, obróbką oraz montażem wyrobów z kamienia naturalnego importowanego z całego świata.

Działamy w branży kamieniarskiej od 2010 roku, a z naszych usług skorzystały już setki klientów indywidualnych, firm jak i instytucji. Współpracujemy m.in. z firmami budowlanymi oraz developerami.
Naszym celem było stworzenie największego centrum sprzedaży kamienia w Gdańsku z najbogatszą ofertą wyrobów. Z dnia na dzień poszerzamy swoją ofertę produktów z kamienia naturalnego i jesteśmy coraz bliżej postawionego celu.

GG

Nasza Oferta:

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną granitów, marmurów oraz kwarcytów.
Zapewniamy bogaty asortyment wyrobów – slaby, płytki, parapety, schody, blaty, obudowy kominków, panele, kamień murowy, płyty elewacyjne, nagrobki itd.
Dzięki własnej ekipie doświadczonych montażystów oraz współpracy z projektantami/architektami wnętrz, jesteśmy w stanie służyć Państwu również profesjonalnym doradztwem oraz kompleksową usługą zaczynając od projektu a kończąc na montażu.

Profesjonalizm

Dlaczego warto nam zaufać? Bo Granity Gdańsk, to zawsze:

• miła i pomocna obsługa
• bogaty asortyment
• najwyższa jakość wyrobów i usług
• konkurencyjne ceny
• profesjonalny montaż
• setki zadowolonych klientów

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Gdańsku, przy ul. Łostowickiej 28. Na miejscu zawsze czeka pyszna kawa/herbata oraz nasz personel, który dołoży wszelkich starań, aby pomóc w najlepszym wyborze szukanego produktu i/lub usługi.

Zapraszamy i do zobaczenia!

 
 
gg3

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności, cen lub aspektów technicznych zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Chętnie pomożemy!