Twoje Centrum Granitu: Trójmiasto, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tczew, Pomorskie

Twoje Centrum Granitu: Trójmiasto, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tczew, Pomorskie

W branży kamieniarskiej działamy od 2010 roku, a rozpoczynając naszą przygodę za cel obraliśmy sobie stworzenie prężnie rozwijającej się firmy, która swoim zasięgiem obejmie całe Trójmiasto, Gdynię, Gdańsk, Sopot, Tczew – a nawet całe pomorskie!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Kamieniarstwo jest dla Nas sztuką. Jesteśmy znani z doskonałej oferty i perfekcyjnego wykonawstwa. Przez niemal 15 lat działalności staliśmy się renomowanym Zakładem Kamieniarskim i liderem w branży.

Kamieniarstwo Cmentarne i Budowlane

Nasza wiedza z zakresu kamieniarstwa przekłada się na doskonałe efekty i satysfakcję Klientów. Specjalizujemy się zarówno w kamieniarstwie cmentarnym, jak i budowlanym. 

Proponujemy największy wybór nagrobków – pojedynczych, podwójnych, dziecięcych, rodzinnych grobowców oraz dodatków – rzeźb, wizerunków i innych elementów, w całym Regionie. Nasze usługi są wszechstronne, a każdy projekt jest realizowany przez Nas z indywidualnym podejściem, z uwzględnieniem preferencji i potrzeb.

Łazienki z kamienia, kominki, podłogi, schody wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne, parapety, wszelkie nietypowe projekty – kamień nie ma przed Nami tajemnic! Niezależnie od tego jaki produkt i usługę chcesz zamówić, działamy sprawnie i kompleksowo!

Od projektu, po montaż

Nie tylko dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami, dysponujemy również odpowiednimi narzędziami, dzięki którym cięcie, szlifowanie, polerowanie oraz formowanie kamienia są przez Nas wykonywane idealnie! 

Działamy na terenie całego Trójmiasta – Gdańska, Gdyni i Sopotu, a także na terenie miejscowości znajdujących się w jego pobliżu – Pruszcza Gdańskiego czy Tczewa, a także Kaszub, na przykład Żukowa.

Dbamy o najwyższą jakość proponowanych produktów, jak również o najwyższą jakość wykonania usług. Chętnie doradzamy. Warto się z Nami skontaktować!

Nasza lokalizacja to Gdańsk, ul. Łostowicka 28. Przyjdź, zadzwoń: 501 151 513 lub napisz: biuro@granitygdansk.pl.

Powiązane wpisy