Co wpływa na ceny nagrobków i pomników?

61

Co wpływa na ceny nagrobków i pomników?

Miejsca, w których spoczywają zmarli już bliscy są wyjątkowo sentymentalne. To tam przywołujemy wspomnienia o tych, których nie ma już wśród Nas. Wybór nagrobka to decyzja indywidualna i osobista. Zależy od wielu czynników. Między innym od preferencji estetycznych, tradycji rodzinnych, lokalnych przepisów dotyczących cmentarzy oraz możliwości finansowych.

Proces stawiania pomnika

Około 3 do 6 miesięcy po uroczystości pogrzebowej – to okres, który pozwala bliskim osoby zmarłej uporządkować emocje i poznać swoje preferencje dotyczące sposobu upamiętnienia.

Cena nagrobka z granitu

Aspekt finansowy upamiętnienia bliskiej osoby jest bardzo istotny, ponieważ ceny nagrobków są zróżnicowane, a koszt nagrobka z granitu zależy od wielu czynników. Wpływ na cenę mogą mieć:

  • rozmiar – większe nagrobki zazwyczaj kosztują więcej,
  • projekt – wykonanie niestandardowego projektu może zwiększyć cenę nagrobka,
  • rodzaj granitu – niektóre granity są droższe ze względu na ich pochodzenie czy unikalny wzór i kolor,
  • dodatkowe elementy – rzeźby oraz inne dodatkowe elementy mogą spowodować podniesienie ceny.

Z tych powodów nie zawsze jest możliwe jednoznaczne wskazanie kosztu nagrobka. W Granity Gdańsk najniższa cena nagrobka pojedynczego z granitu rozpoczyna się od 3500,00 złotych.

Należy także pamiętać, że do kosztów może być również wliczony koszt transportu, w zależności od lokalizacji. Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz okoliczne miejscowości – Pruszcz Gdański, Żukowo czy Tczew to główne obszary, na których działamy.

Nagrobek na raty

W naszym Zakładzie Kamieniarskim umożliwiamy rozłożenie kosztu nagrobka na raty. Warto skontaktować się z nami, by dowiedzieć się jakie procedury i warunki związane są z płatnościami ratalnymi. 

Można również zapoznać się z informacjami na temat rat na naszej stronie www: FINANSOWANIE NA RATY.

Nagrobki w promocji

Warto także odwiedzić Nas osobiście i poznać wszystkie modele nagrobków dostępnych w okazyjnych cenach. Co miesiąc modele nagrobków w promocji zmieniają się.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze propozycje były jak najbardziej korzystne dla wszystkich osób, które pragną upamiętnić swoich bliskich i zaufały Naszej firmie.

Jesteśmy znani z profesjonalnego podejścia, wysokiej jakości usług i bogatego asortymentu.

Warto skontaktować się z Nami telefonicznie oraz mailowo. Dział Nagrobków: 503 021 397, biuro@granitygdansk.pl. Lokalizacja: Granity Gdańsk, ul. Łostowicka 28, Gdańsk. 

Powiązane wpisy