Pomniki z kamienia: Cmentarze Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański

75

Pomniki z kamienia: Cmentarze Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański

Kamienne pomniki są integralną częścią cmentarzy. W trwały sposób upamiętniają tych, którzy odeszli. Jeśli jesteś zainteresowany/a usługami z zakresu kamieniarstwa cmentarnego, zapraszamy do kontaktu. Działamy w pomorskim – Trójmieście – Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach.

Pomnik na cmentarz

Kamień jest symbolem wieczności i stałości. Naturalny kamień, jak na przykład granit, jest odporny na erozję i warunki atmosferyczne. Reprezentuje siłę, a każdy jego fragment jest unikalny. Pozwala na wybór koloru i wzoru, który wpisuje się w preferencje estetyczne. Kamień może być wykorzystany w swoim naturalnym stanie, może być minimalnie obrobiony lub wkomponowany w krajobraz i współtworzyć piękne miejsce upamiętnienia.

Tradycyjne techniki rzeźbiarskie i nowoczesne technologie

Kamieniarstwem cmentarnym, w tym kompleksowym wykonywaniem pomników z kamienia, zajmujemy się od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala Nam proponować najpiękniejsze pomniki, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Tworzymy wizerunki Świętych, figurki, rzeźby, symbole, inskrypcje, fotografie i każdą formę sztuki o osobistym znaczeniu. Wykonujemy pomniki tradycyjne – z szarego lub czarnego granitu, ale także z granitów kolorowych. Proponujemy różnorodne wykończenia, od polerowanego, po matowe. Miejsca pamięci mogą być również wyposażone w ławki czy w przestrzenie na kwiaty i znicze.

Działamy na terenie województwa pomorskiego, całego Trójmiasta – Gdańska, Gdyni i Sopotu, miejscowości znajdujących się w jego pobliżu – Pruszcza Gdańskiego czy Tczewa, a także na terenie Kaszub, na przykład Żukowa. Umożliwiamy ZAKUPY NA RATY

Nasza lokalizacja to Gdańsk, ul. Łostowicka 28. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. DZIAŁ NAGROBKÓW: +48 503 021 397, biuro@granitygdansk.pl.

Powiązane wpisy