Nagrobki urnowe: galeria realizacji naszego Zakładu Kamieniarskiego Granity Gdańsk

Nagrobki urnowe: galeria realizacji naszego Zakładu Kamieniarskiego Granity Gdańsk

Nagrobki urnowe, choć wciąż mniej powszechne, niż tradycyjne nagrobki, zyskują na popularności. Dedykowane są tym, którzy zdecydowali się na kremację. Eleganckie i dyskretne, pozwalają zachować pamięć o zmarłym w równie piękny i osobisty sposób, co nagrobki tradycyjne. Poszukujesz profesjonalnego Zakładu Kamieniarskiego, który wykona dla Ciebie nagrobek urnowy? Obejrzyj galerię i wybierz Nas!

Nagrobki urnowe – różnorodność wzorów i kolorów

Dzięki różnorodności wzorów, materiałów i stylów, nagrobki urnowe mogą być dostosowane do indywidualnych preferencji. Nasza obszerna galeria realizacji, nie tylko nagrobków urnowych, ale również nagrobków pojedynczych, podwójnych, grobowców czy nagrobków dziecięcych może pomóc rozeznać się we własnych potrzebach: GALERIA.

Nagrobki urnowe z granitu

Granit jest jednym z najczęściej wybieranych kamieni naturalnych, których wykonywane są nagrobki urnowe. Jest to kamień bardzo odporny na działanie różnych czynników atmosferycznych, a także trwały. Nagrobek urnowy z granitu może być personalizowany, podobnie jak nagrobki tradycyjne, różnymi wzorami, symbolami oraz inskrypcjami.

Galeria nagrobków urnowych

Przeglądając Naszą galerię realizacji, można w przejrzysty sposób zorientować się jak duże doświadczenie posiada Nasz Zakład Kamieniarski Granity Gdańsk. Działalność rozpoczęliśmy niemal 15 lat temu, obecnie stając się liderem w branży kamieniarskiej. Chętnie doradzamy, oferujemy największy wybór nagrobków w całym Regionie, a ponad 200 gotowych realizacji można obejrzeć u Nas na żywo. Nasza lokalizacja to ul. Łostowicka 28, Gdańsk. Co miesiąc prezentujemy również różne modele nagrobków w promocji. 

Ponadto, w Naszym Zakładzie Kamieniarskim możliwe jest rozłożenie kosztu nagrobka na raty. Chętnie porozmawiamy o wszystkich warunkach i procedurach, które związane są z płatnościami ratalnymi. Udostępniamy także informacje na Naszej stronie www: FINANSOWANIE NA RATY.

Działamy na terenie województwa pomorskiego, całego Trójmiasta – Gdańska, Gdyni i Sopotu, miejscowości znajdujących się w jego pobliżu – Pruszcza Gdańskiego czy Tczewa, a także na terenie Kaszub, na przykład Żukowa.

Nasza lokalizacja to Gdańsk, ul. Łostowicka 28. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Dział Nagrobków: 503 021 397, biuro@granitygdansk.pl.

Powiązane wpisy