Nagrobki pojedyncze: całe Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

nowoczesny-nagrobek- minimalizm

Nagrobki pojedyncze: całe Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Nagrobki pojedyncze wykonane z granitu są jednymi z najbardziej trwałych i odpornych na działanie czasu nagrobków. Jeśli poszukujesz Zakładu Kamieniarskiego z dużym doświadczeniem, który oferuje kompleksowe usługi i najwyższej jakości produkty z kamienia, to świetnie trafiłeś! Obsługujemy cmentarze w Centrum Gdańska, takie jak Cmentarz Łostowicki czy Cmentarz Srebrzysko. Działamy także w pomorskim, w całym Trójmieście: od Sopotu, przez Gdynię, aż po Tczew, Pruszcz Gdański i Żukowo.

Wzory nagrobków pojedynczych

Kładziemy nacisk nie tylko na umiejętność wykorzystania maszyn, ale również na manualne zdolności pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z kamieniem. Potrafimy wykonać każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt, rzeźby i dodatki. Grawerujemy, tworzymy wizerunki Świętych, i nie tylko. Zajmujemy się liternictwem oraz fotografią nagrobkową. Decydując się na współpracę z Nami, otrzymujesz usługi i produkty najwyższej jakości.

Możesz wybrać gotowy wzór nagrobka pojedynczego, spośród wzorów dostępnych w Naszym jedynym w swoim rodzaju katalogu. Jest z czego wybierać: KATALOG NAGROBKÓW 3D.

Możesz przedstawić nam swoje sugestie. Uwzględnimy je i przygotujemy projekt 3D! A, co istotne, możesz skorzystać z finansowania na raty i zapłacić w ratach RRSO 0%. 

Finansowanie na raty

Wiemy, że aspekt finansowy upamiętnienia bliskiej osoby jest bardzo istotny, dlatego chętnie porozmawiamy o wszystkich warunkach i procedurach, które związane są z płatnościami ratalnymi. Udostępniamy także informacje na Naszej stronie www: FINANSOWANIE NA RATY.

Nasza lokalizacja to Gdańsk, ul. Łostowicka 28. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Dział Nagrobków: 503 021 397, biuro@granitygdansk.pl.

Klauzula prawna: WNP Sp. z o.o. (Granity Gdańsk) w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu ratalnego z osobami fizycznymi. Decyzję o udzieleniu kredytu podejmie bank na podstawie analizy Twojej wiarygodności i zdolności kredytowej, po spełnieniu wymogów formalnych. Materiał ma charakter informacyjny. Oferta ważna do 31.01.2025 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%.

Powiązane wpisy