Nagrobki podwójne: pomorskie, Trójmiasto, cmentarze Gdańsk, Gdynia, Sopot

Nagrobki podwójne: pomorskie, Trójmiasto, cmentarze Gdańsk, Gdynia, Sopot

Jeśli jesteś zainteresowany/a wykonaniem nagrobka podwójnego z granitu, zapraszamy do Nas! Obsługujemy cmentarze w Centrum Gdańska, takie jak Cmentarz Łostowicki czy Cmentarz Srebrzysko. Działamy także w pomorskim, w całym Trójmieście: od Sopotu, przez Gdynię, aż po Tczew, Pruszcz Gdański i Żukowo.

Nagrobki podwójne z granitu – trwałość i symbolika

Nagrobki podwójne to szczególne rodzaje nagrobków, które przeznaczone są do pochówku dwóch osób. Charakteryzują się większymi wymiarami od standardowych nagrobków pojedynczych. Często posiadają podwójną płytę nagrobną oraz wspólny pomnik lub tablicę z informacjami o zmarłych. 

Nagrobek podwójny symbolizuje więź między pochowanymi osobami. To popularny wybór wśród rodzin, które chcą upamiętnić swoich bliskich, podkreślając wzajemną relację, która je łączyła.

Zakład Kamieniarski z doświadczeniem

Zamówienie nagrobka w renomowanym zakładzie kamieniarskim, którym jest Zakład Kamieniarski Granity Gdańsk, niesie ze sobą spore korzyści. Posiadamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam zastosować sprawdzone metody pracy i odpowiednie materiały. Wykonywane przez Nas nagrobki są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne przez wiele lat. Nasi pracownicy są profesjonalistami. Są precyzyjni i potrafią wykonywać bardzo skomplikowane projekty. Dbają o detale, gwarantują indywidualne podejście i spersonalizowane usługi. Doradzają w wyborze odpowiednich i oczekiwanych materiałów, kształtów czy zdobień. Posiadają swobodę w tworzeniu unikalnych i ponadczasowych nagrobków. Potrafią również zastosować odpowiednie techniki montażu. 

Gotowy wzór nagrobka lub projekt indywidualny

Wybierz gotowy wzór nagrobka z Naszego unikalnego katalogu: KATALOG NAGROBKÓW 3D lub zdecyduj się na indywidualny projekt! Umożliwiamy FINANSOWANIE NA RATY.

Nasza lokalizacja to Gdańsk, ul. Łostowicka 28. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Dział Nagrobków: 503 021 397, biuro@granitygdansk.pl.

Powiązane wpisy