Łazienki z kamienia

Kamień naturalny nada jej niepowtarzalnej elegancji i prestiżowego charakteru. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz sprawdzony zespół wysokiej klasy specjalistów, który pomoże Ci zrealizować nawet najbardziej wyszukane projekty.

Wykonujemy blaty łazienkowe, posadzki, obłożenia ścian, ale także okładziny wanien oraz pryszniców. Możliwe jest również wizualne pogrubienie blatu przez specjalistyczne klejenie elementów pod kątem. Podobnie wykonanie umywalek z kamienia, nawet tych bezpośrednio zintegrowanych z blatem leży w zakresie oferowanych przez nas usług.

Nie boimy się nieszablonowych projektów ani niebanalnych rozwiązań. Niezależnie od tego czy planujesz drobny remont łazienki, czy też projektujesz większą inwestycję, pomożemy i doradzimy.

Kamień w łazience

Łazienka to miejsce o dużej wilgotności powietrza. Dlatego też materiały na podłodze czy ścianach powinny być odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Stąd pomysł, aby do wykończeń w łazience wykorzystać kamień naturalny ze względu na jego oryginalność, ponadczasowość oraz bardzo dużą trwałość.

Nadaje on również elegancji i klasy – także w łazience o niedużych rozmiarach. W zasadzie każdy kamień można zastosować w łazience, pod warunkiem, że jest on odpowiednio przygotowany – wypolerowany i zaimpregnowany.

Jeśli chodzi o kamień naturalny stosowany w domu – w łazience zasadniczo najpopularniejsze są:
• granit – praktycznie najmocniejszy, najbardziej wytrzymały kamień, praktycznie nie wymagający impregnacji.
• trawertyn – silnie porowaty, przez co bardzo podatny na zawilgocenia, należy unikać stosowania go w miejscach o dużym zawilgoceniu. Nie bardzo nadaje się na podłogę w łazience.
• marmur – bogaty wybór kolorów i struktur, pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Bardzo efektowny na dużych powierzchniach, traci wdzięk w małej łazience.
• onyks – niecodzienny, nieregularny w kolorystyce, doskonały w mozaice na ścianie małej łazienki. Nie występuje w dużych formatach.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS:
biuro@granitygdansk.pl
+48 501 151 513

Napisz do nas: