Kamieniarstwo budowlane: płytki łazienkowe marmurowe

Kamieniarstwo budowlane: płytki łazienkowe marmurowe

Łazienkowe płytki marmurowe kojarzone są z elegancją, prestiżem i luksusem, ponieważ marmur jest przepięknym kamieniem naturalnym o wyjątkowej estetyce. W Granity Gdańsk kamieniarstwem zajmujemy się od wielu lat i możemy pochwalić się wieloma wspaniałymi realizacjami. Nasz obszar działania to przede wszystkim pomorskie, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew czy Pruszcz Gdański.

Zastosowanie płytek marmurowych w łazienkach

Każda marmurowa płytka jest niepowtarzalna, dlatego łazienki, w których znajdują się marmurowe płytki nabierają indywidualnego charakteru. Łazienkowe płytki marmurowe mogą być stosowane na podłogach, ścianach, jako blaty czy wykorzystane w kabinach prysznicowych. Mogą być wykorzystane na całych, dużych powierzchniach bądź stanowić dekoracyjne wstawki.

Montaż i pielęgnacja płytek

Montaż marmurowych płytek powinien być przeprowadzony przez doświadczonych fachowców, którzy nie tylko potrafią precyzyjnie je położyć, ale również zadbają o każdy szczegół i estetykę wykończenia. Ważne jest także używanie specjalistycznych fug oraz odpowiednich klejów, które są przeznaczone do naturalnych kamieni.

Marmurowe płytki warto regularnie pielęgnować i myć specjalnie dedykowanymi środkami czyszczącymi, które chronią ten piękny kamień przed plamami. 

Marmurowe wykończenia wnętrz

Zdecyduj się na marmurowe wykończenie łazienki z Nami! Zdobyliśmy pozycję lidera w branży i jesteśmy znani z najlepszej jakości materiałów i usług. Dbamy o każdy szczegół po to, by efekt końcowy nie tylko spełniał, ale i nawet przewyższał oczekiwania naszych Klientów. Skontaktuj się z Nami! 

DZIAŁ BUDOWLANY: 501 151 513, budowlanka@granitygdansk.pl

Nasza lokalizacja to Gdańsk, ul. Łostowicka 28. Umożliwiamy Zakupy na raty.

Powiązane wpisy